Przez lata pracy w branży nabraliśmy dużego doświadczenia. Chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą techniczną z naszymi Klientami. Jeżeli natrafiliście Państwo na jakiś problem związany z budowaniem i nie umiecie go rozwiązać sami, zapraszamy do nas. Chętnie pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Czasem wystarczy rozmowa z wykonawcą czy projektantem, a czasem niezbędna będzie opinia techniczna, ekspertyza czy mediacja.

Doradztwo to też pomoc przy wyborze technologii, najlepszych rozwiązań, obiektywne sprawdzenie stanu technicznego robót. Jesteśmy otwarci na Państwa problemy.

Tworzymy audyty dla firm chcących sprawdzić nieruchomość przed jej zakupem. Opisujemy ich stan techniczny, wskazujemy ich stopień zużycia i weryfikujemy ich przydatność do wskazanego przez Klienta przeznaczenia. Sprawdzamy kompletność dokumentacji budynku.

Zastrzegamy, że nasza oferta skierowana jest do firm i nie zajmujemy się budownictwem jednorodzinnym czy pojedynczymi mieszkaniami. Nie prowadzimy też odbiorów mieszkań lub domów jednorodzinnych od deweloperów czy od firm wykonawczych.