o nas a-k-t

A-K-T Spółka z o.o. powstała w 2011 roku, jako kontynuacja zapoczątkowanej w 1997 roku firmy A-K-T Kazimierz Czerniawski. Na doświadczenie Spółki składają się jej własne realizacje, ale też doświadczenia pracy zawodowej i działalności gospodarczej jej głównego udziałowca Pana Kazimierza Czerniawskiego.

Mamy odpowiednie doświadczenie i zespół zdolny do prowadzenia kontraktów wymagających sprawnej organizacji i kadry o najwyższych kwalifikacjach.

W ostatnich latach jako zarządzający inwestycją, wybudowaliśmy lub zmodernizowaliśmy ponad tysiąc pokoi hotelowych, z czego 80 % to pokoje czterogwiazdkowe. Hotele to nie tylko pokoje ale także baseny, SPA, parkingi podziemne, tysiące metrów kwadratowych sal konferencyjnych, obszerne lobby, recepcje, restauracje, kawiarnie, biura wraz z całą infrastrukturą. Staliśmy się w tej branży ekspertem, a nasze usługi zostały docenione przez takie marki jak Novotel, Ibis czy Mercure.

Drugą naszą specjalnością są zakłady przemysłowe, których w ciągu ostatnich lat  wybudowaliśmy lub rozbudowaliśmy kilka. Rozbudowy były prowadzone na czynnych zakładach, bez wyłączania produkcji. W zależności od konkretnej budowy, świadczyliśmy usługę Zastępstwa Inwestycyjnego, Kompleksowego Nadzoru Inwestorskiego czy Projektanta. 

Nasze realizacje i referencje pokazują, że można nam powierzyć nadzór nad dowolną budową.

Obszar naszego działania to głównie województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie oraz sąsiednie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.